Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#712
Stary 21.02.2011, 10:03
o ile dobrze pamiętam, to jest za pokonanie przeciwnika w lidze znajomych.
Co do Killzone 3 to się zastanów- dla mnie dramat !!! (poziomem trudności oni nas chyba chcą obrazić-mają nas za 5 letnie dzieci?. Dobrze, że kumpel powiedział mi, aby od razu zacząć na weteranie (i tam nawet ani razu nie zginąłem :/ - oczywiście mówię o zginięciu na amen ). do tego przejście kampanii zajmuje około 5-6 h (chociąż gdyby scenariusz wciągał- a tu nic. Jakaś namiastka historii).
Multi? Owszem jest, ale dla mnie też słabszy aniżeli w 2 (wiem, wiem po ograniu genialnych multi w Assassins Creed Brotherhood oraz Dead Space 2 stałem się wybredny).
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 28.02.2011 o godz. 10:55.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując