Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 21.02.2011, 09:34
Wywiad z Basalajem -> http://www.sport.pl/pilka/1,70998,91...as=3&startsz=x

na papierze fajnie to wszystko u nas wyglada i coraz lepiej - teraz potrzebujemu jakiegos sukcesu sportowego zeby
Cupial znowu nie stracil cierpliwosci
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując