Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
pietras1234
Senior Member
Od: 01.2005
Offline
#
939
20.02.2011, 23:43
Cytat:
Orientuje sie ktos ile mniej wiecej moga zawołać za zmierzenie kompresji silnika ?
Jaki silnik? Diesel czy benzyna? Nie wiem czy ktoś w ogóle za tak podstawowe pomiary bierze więcej niż dwie dychy...
"Ten febrisan Cię tak rozp...?"
pietras1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietras1234
Znajdź inne posty napisane przez pietras1234