|
a czy Jaliens nie jest z nazwiskiem?
sorry, kogo Wy oczekujecie, Roberto Carlosa?
bo chyba tylko takich grajków zna przeciętny i kibic, a ja tam wątpię, czy nawet takie nazwisko zapełniłoby stadion 30k ludzi
musi być team, a nie jeden dziad, co porgra 10' i nie ma siły (nie oszukujmy się, na lepszych nas nie stać)
|