Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43708
Stary 20.02.2011, 23:25
a czy Jaliens nie jest z nazwiskiem?
sorry, kogo Wy oczekujecie, Roberto Carlosa?
bo chyba tylko takich grajków zna przeciętny i kibic, a ja tam wątpię, czy nawet takie nazwisko zapełniłoby stadion 30k ludzi

musi być team, a nie jeden dziad, co porgra 10' i nie ma siły (nie oszukujmy się, na lepszych nas nie stać)
Odpowiedz cytując