Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8162
Stary 20.02.2011, 23:23
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Odeszli: Peszko, Brożek, Robak, Grosicki. Usilnie usiłował odejść (w zasadzie uciec) Sernas. Praktycznie odeszli wszyscy wyróżniający się w ofensywie zawodnicy oprócz Mierzejewskiego i Sobiecha. Totalna wyprzedaż, eksodus najlepszych kopaczy.

.

Przeciez kto bardziej uczciwy to jasno mówi ze gre w Polsce traktuje jako tymczasowy przystanek.

To okienko zupelnie to potwierdzilo,kto lepszy to odszedl,a kto zostal a powinien odejsc wczesniej, złapał wspomniany to juz "syndrom Kosowskiego"
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując