flamengista napisał(a):

Odeszli: Peszko, Brożek, Robak, Grosicki. Usilnie usiłował odejść (w zasadzie uciec) Sernas. Praktycznie odeszli wszyscy wyróżniający się w ofensywie zawodnicy oprócz Mierzejewskiego i Sobiecha. Totalna wyprzedaż, eksodus najlepszych kopaczy.
.
|
Przeciez kto bardziej uczciwy to jasno mówi ze gre w Polsce traktuje jako tymczasowy przystanek.
To okienko zupelnie to potwierdzilo,kto lepszy to odszedl,a kto zostal a powinien odejsc wczesniej, złapał wspomniany to juz "syndrom Kosowskiego"