z tymi pewniaki, to żartuje, powinienem w cudzysłowie dac, tylko mam swoje przypuszczenia. Co do Bragi, myślę ze się nie zawiodę

Zagram nawet po małym kursie z odpowiednia stawka. A co do PP to miałem zamiar dać dzisiaj X2, ale coś sie wahalem, nie lubię polskich drużyn grac, jedynie jak daje to Wisełkę
