Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9489
Stary 20.02.2011, 22:58
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
a dzisiaj grałeś swojego PEWNIAKA w PP pytam z ciekawosci i oczywiscie bez napinki;]

a żeby nie było to...

Chicago Blackhawks 1 po kursie 1,80
z tymi pewniaki, to żartuje, powinienem w cudzysłowie dac, tylko mam swoje przypuszczenia. Co do Bragi, myślę ze się nie zawiodę Zagram nawet po małym kursie z odpowiednia stawka. A co do PP to miałem zamiar dać dzisiaj X2, ale coś sie wahalem, nie lubię polskich drużyn grac, jedynie jak daje to Wisełkę
Odpowiedz cytując