Acima napisał(a):

|
Jakby nikt nie odchodził z ligi to świadczyłoby to o słabym poziomie rozgrywek. Na zatrzymywanie najlepszych mogą sobie pozwolić tylko najsilniejsze ligi w Europie.
|
Dokładnie. Jak dla mnie miarą rozwoju Ekstraklasy jest fakt, że ci piłkarze nie odeszli do Rumunii, Czech, Słowacji, na Cypr czy Białoruś. A to właśnie są kraje, które nie ma co ukrywać, jeszcze 2-3 sezony temu uznawane były za ligi od nas lepsze. Wiadomo, że od razu Bundesligi czy Serie A nie dogonimy, ale krok po kroku idziemy mimo wszystko w górę.