Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8157
Stary 20.02.2011, 22:21
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Odeszli: Peszko, Brożek, Robak, Grosicki. Usilnie usiłował odejść (w zasadzie uciec) Sernas. Praktycznie odeszli wszyscy wyróżniający się w ofensywie zawodnicy oprócz Mierzejewskiego i Sobiecha. Totalna wyprzedaż, eksodus najlepszych kopaczy.
Jakby nikt nie odchodził z ligi to świadczyłoby to o słabym poziomie rozgrywek. Na zatrzymywanie najlepszych mogą sobie pozwolić tylko najsilniejsze ligi w Europie.
Odpowiedz cytując