flamengista napisał(a):

|
Odeszli: Peszko, Brożek, Robak, Grosicki. Usilnie usiłował odejść (w zasadzie uciec) Sernas. Praktycznie odeszli wszyscy wyróżniający się w ofensywie zawodnicy oprócz Mierzejewskiego i Sobiecha. Totalna wyprzedaż, eksodus najlepszych kopaczy.
|
Jakby nikt nie odchodził z ligi to świadczyłoby to o słabym poziomie rozgrywek. Na zatrzymywanie najlepszych mogą sobie pozwolić tylko najsilniejsze ligi w Europie.