Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8156
Stary 20.02.2011, 22:15
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Ok ale o jakiej technice tu mówisz ? O barcelonie - pewnie było by tak jak mówisz.
Ale już taki np Espanyol Barcelona radził by sobie nie lepiej jak Lech w poprzednim sezonie. (czyli ledwo ledwo mistrz) Anderleht czy Ajax też nie wygrali by naszej ligi z uśmiechem na ustach i ręką w spodenkach. (ale raczej by wygrali). Co więcej nie jestem pewien czy na dłuższą metę nasze zespoły dostosowały by się do gry z nimi i takie wielki kluby z czasem zostały by wchłonięte przez peleton.
Więc nie wiem o jakich piłkarzach z techniką ty mówisz ...
Nie bądź żyła, podziel się towarem z resztą forumowiczów. Widzę, że faza naprawdę niezła - pozazdrościć.

Proponuję sobie oglądnąć dla odmiany ligę belgijską (i to nie Anderlecht z Bruggią, tylko zwykły mecz ze środka tabeli) - poziom naprawdę średni, za to dyscyplina taktyczna i przygotowanie kondycyjne na bardzo przyzwoitym poziomie.

A potem popatrzeć na mecz Górnika z Ruchem, albo Korony z Bełchatowem.

Ale tym razem na trzeźwo.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując