Wyświetl pojedynczy post
GiZmO_14
Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Grzegórzki Stare

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20901
Stary 20.02.2011, 22:12
siekierski napisał(a):Wyświetl post
W grudniu skręciłem kostkę i dostałem papierek o odszkodowanie od szkoły z data 24.12.2010, ostatnio go wykopałem (zapodział się). Będzie możliwość jeszcze uzyskania odszkodowania?
Tak
123456789
Barca
Manchester United
Borussia Dortmund
FC Porto
Odpowiedz cytując