|
Obie ekipy grały słabo, ale można było wyróżnić kilku zawodników, którzy zagrali niezłe zawody. Po takim kartoflisku nie można było oczekiwać cudów. W następny tydzień też nie spodziewajcie się jakichś fajerwerków, bo znowu po raz enty zaczniecie dyskusję, czy nasza liga się wzmacnia, czy jednak osłabia. Dla mnie liga się zmienia i zmienia się również podejście zarządów klubów w niektórych kwestiach. Chociażby fakt, że niektóre kluby tj. Wisła, Jagiellonia i Legia powiedziały stop ściąganiu ogórków za grosze.
|