yogul napisał(a):

a co konkretnie Takiego zrobił na ostatnim sparingu?
oprócz dostawienia 2 razy nogi do praktycznie pustej bramki i zawaleniu bramki ?
|
To nie o to chodzi. Życzę Gargule i Jirsakowi jak najlepiej, ale jak dotąd - delikatnie mówiąc - nie zachwycali w meczach o stawkę. Po zakończeniu rundy opuści nas Sivakov i jak na razie nie widzę powodu, dla którego Mączyński miałby nie mieć szans na przebicie się do składu Wisły.
To tak jak z Małeckim czy Boguskim - mieli pod górkę ponieważ brakowało im "nazwiska", ale kiedy wytransferowani gracze okazali się pomyłkami dostali swoje szanse i wykorzystali je.