Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9350
Stary 20.02.2011, 22:09
yogul napisał(a):Wyświetl post
a co konkretnie Takiego zrobił na ostatnim sparingu?

oprócz dostawienia 2 razy nogi do praktycznie pustej bramki i zawaleniu bramki ?
To nie o to chodzi. Życzę Gargule i Jirsakowi jak najlepiej, ale jak dotąd - delikatnie mówiąc - nie zachwycali w meczach o stawkę. Po zakończeniu rundy opuści nas Sivakov i jak na razie nie widzę powodu, dla którego Mączyński miałby nie mieć szans na przebicie się do składu Wisły.

To tak jak z Małeckim czy Boguskim - mieli pod górkę ponieważ brakowało im "nazwiska", ale kiedy wytransferowani gracze okazali się pomyłkami dostali swoje szanse i wykorzystali je.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując