Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8154
Stary 20.02.2011, 22:04
nie no, wracajac do tematu to dzisiejszy mecz amiki z polonia to byl totalny antyfutbol- w a klasie mialem za przeciwnikow lepiej grajace ekipy. I Ci ludzie zarabiaja taka kase.. a to bylo kto wyzej kto mocniej
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując