Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8149
Stary 20.02.2011, 21:52
Pierdu pierdu. Zobaczymy jak się ci mocarze taktyki spiszą w rewanżu z Bragą. Przecież jak są tacy dobrzy w grze obronnej, pressingu to nie dadzą tym dzikim Portugalczykom co grają bez taktyki wyjść z własnej połowy.

Prawda jest taka, że jakby jakaś drużyna umiała się utrzymać przy piłce i potrafiła wymienić piłkę dalej jak między własnymi stoperami to zamiotłaby te lige. Ale takiej nie ma i dopóki nie przyjdą piłkarze z techniką to będziemy świadkami antyfutbolu.
..
Odpowiedz cytując