Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Rabka
Offline
#
20899
20.02.2011, 21:52
był ktos z was może na meczu United w Manchesterze?jak najlepiej dojechac ?jak to wogóle wyglada itp.ogólnie sprawy zwiazane z takim wyjazdem......jesli ktos mógłby pomóc prosze o kontakt na priv
marcinm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinm
Znajdź inne posty napisane przez marcinm