Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Rabka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20899
Stary 20.02.2011, 21:52
był ktos z was może na meczu United w Manchesterze?jak najlepiej dojechac ?jak to wogóle wyglada itp.ogólnie sprawy zwiazane z takim wyjazdem......jesli ktos mógłby pomóc prosze o kontakt na priv
Odpowiedz cytując