Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9347
Stary 20.02.2011, 21:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jirsak i Garguła nic obecnie nie grają, więc szanse ma całkiem spore. Chyba, że w/wym. dwójka ma grać tylko dlatego, że jest bardziej "markowa", wtedy faktycznie nie mam pytań...
Nie twierdzę, że Mączyński na pewno będzie lepszy, ale nie ma też co przesadzać, że jego (potencjalna) konkurencja prezentuje jakiś niebotyczny poziom.
Garguła nie gra ? No to z tym można polemizować po ostatnim sparingu.
Odpowiedz cytując