wolfy napisał(a):

Jirsak i Garguła nic obecnie nie grają, więc szanse ma całkiem spore. Chyba, że w/wym. dwójka ma grać tylko dlatego, że jest bardziej "markowa", wtedy faktycznie nie mam pytań...
Nie twierdzę, że Mączyński na pewno będzie lepszy, ale nie ma też co przesadzać, że jego (potencjalna) konkurencja prezentuje jakiś niebotyczny poziom.
|
Garguła nie gra ? No to z tym można polemizować po ostatnim sparingu.