Karherop napisał(a):

U nas mamy te same podgrzewane murawy co w Niemczech , tyle że sama ich konserwacja całkowicie się różni od tego co mamy w Polsce .
Sytuacja gdzie boisko jest 2 miesiące pod śniegiem , daje nam taki obraz jaki mielismy w Poznaniu . Jaki wogóle był sens ich montowania ? W Niemczech nie dośc że ciągle utrzymuje sie murawę w dobrym stanie , to po np zwykłym meczu ligowym ( pół godziny po meczu! ) odbywa już się specjalne naświetlanie uszkodzonych elementów murawy , aby na przyszły mecz ligowy była już w stanie idealnym
To nie są wcale kosmiczne technologie . Oczywiście wiążą się z kosztami , ale na pewno nie sa do rzeczy nie do przeskoczenia , w porównaniu z niektórymi kosmicznymi gażami srednich kopaczów w Polsce .
Co do tej temperatury to jasne , kraniec Białegostoku różni się diametralnie od rejonów Monachium , ale nie dalej jest to ta sama strefa klimatyczna . Dlatego różnica 3 tygodni w Niemczech , od prawie 3 miesięcy w przerwy zimowej uwazam za komiczną .
|
Z tego co wiem to wlasnie Amica miała specialne naswietlanie, i co... ?
A pisanie, że klimat w Polsce i Niemczech jest podobny to smiech na sali
