Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20898
Stary 20.02.2011, 20:47
W grudniu skręciłem kostkę i dostałem papierek o odszkodowanie od szkoły z data 24.12.2010, ostatnio go wykopałem (zapodział się). Będzie możliwość jeszcze uzyskania odszkodowania?
Odpowiedz cytując