Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8141
Stary 20.02.2011, 20:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Co do klimatu to Niemcy mają bardzo podobny.
I tylko przez przypadek to oni są światową potęgą w produkcji wina, a nie my... Dajcie spokój, albo się zastanówcie co piszecie. Klimat w Niemczech, szczególnie zachodnich, jest dużo łagodniejszy. Żeby nie było offtopa: oczywiście że powinniśmy grać od połowy lutego i zaczynać pod koniec lipca. Optymalne byłoby zwiększenie ligii do 18 zespołów i przywrócenie Pucharu Ekstraklasy. Teraz zanim liga zacznie się rozkręcać to runda już się kończy.
rrr
Odpowiedz cytując