Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8140
Stary 20.02.2011, 20:45
Co by nie powiedzić to optymizmem napawa dzisiejsze kopanie się po czołach, wielkopolskich derbów Amica - Groclin. Pewnie, że kopali na beztrawiastym katoflisku, które tak naprawdę nie powinno być dopuszczone do gry ale to co pokazali daje dużą nadzieję dla nas. Po ekscytacjach wzmocnieniami obu drużyn mieliśmy "pokaz" zwykłej ligowej kopaniny. Mogliśmy zobaczyć tego osławionego Murawskiego, przed którym wielu na forum biło czołami. I co ? Co pokazał ? Jeden niecelny strzał, z którego tak naprawdę powinna być bramka. Kompletnie niewidoczny w środku pola. Słaby występ. Groclin, też bez składu i ładu. Rzekomo wielka forma Smolarka kompletnie niepotwierdzona.
Ogólnie po tych sikaniach po nogach, na temat sparingów obydwu drużyn, wielkie nic. Oczywiście zaraz się zlecą adwokaci Amicy i Groclinu. Zacznie się, że to dopiero początek i tego typu historie. Tak, początek ale marny i zdecydowanie przereklamowany. Ja się z tego cieszę.
Odpowiedz cytując