Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8138
Stary 20.02.2011, 20:34
Wiele razy pisało się już o tym, co zrobić z terminarzem, jak dla mnie terminarz na wzór rosyjski jest najlepszy, sami widzicie, że już w grudniu spadły wielkie śniegi, które zeszły dopiero w styczniu, myślę, że jeszcze zima nie odpuściła, a co do podgrzewania murawy, to dla mnie to troszkę dziwne, że nie mają one w ogóle efektywności, podczas padającego śniegu, ciekawe, ile czasu potrzebowałyby one, na usunięcie 4 centymetrowej warstwy śniegu, przy temperaturze powietrza -5 stopni. Nie znam się na tym, ale czy są jakieś inne systemy podgrzewania, od tych rurek?
Odpowiedz cytując