Wyświetl pojedynczy post
ciesla093
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17397
Stary 20.02.2011, 20:33
Co tu dużo mówić... Jak by było to zrobione po ludzku to w kontrakcie była by zaznaczona data oddania stadionu, wtedy firma spełniająca kontrakt by dołożyla wszelkich starań aby było nie na czas, a przed czasem, żeby dostać premie, a nie płacić kolejne kary...
Odpowiedz cytując