Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8137
Stary 20.02.2011, 20:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Co do klimatu to Niemcy mają bardzo podobny i jakoś nie narzekają że startują z ligą w połowie stycznia .
.
tak ale Niemcy mają podgrzewane trybuny i spokojnie sobie można w lutym rozpiąc kurtke podczas meczu
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.02.2011 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując