Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8134
Stary 20.02.2011, 20:16
Martinho napisał(a):Wyświetl post
Przy założeniu że drużyny będą miały infrastrukturę na poziomie no powiedzmy przynajmniej stadionu miejskiego w Gdyni, czy Zagłebia Lubin to ja nie widze przeciwwskazan. Ale jezeli maja sie kopac po czołach dopóki zima nie puści na "stadionach" Poloni Bytom, czy Polonii Warszawa czy chociażby w Poznaniu (murawa) to lepiej odpuscic ten pomysł.

Infrastrukturą jesteśmy za nimi lata świetlne.
mamy w tej chwili 7/16 stadionów w lidze które można uznać za nowoczesne

za rok to będzie 10/16 + stadion Piasta Gliwice i prawie gotowy Jagielloni

za 2 lata cześciowo mogą być gotowe stadiony w Zabrzu czy Bielsku Białej . Ruch nie będzie zmuszony grać na Śląskim , podobnie może byc z Polonią W jak jej będzie źle grać w kurniku to się rzuci na narodowy .

Nowoczesnych stadionów właściwie nigdy nie będzie mieć cała liga , to jest niemożliwe . Chyba że wymuszą to zasady licencyjne , ale tych 13/16 stadionów nie będziemy się musieli wstydzić . Może ktoś pójdzie po rozum do głowy to tak od sezonu 12/13 startował z ligą początkiem lutego .

Chyba że tak jak mówisz , zajdą tak duże zmiany w uefa , że skończą się przerwy wakacyjne , gdzie jest najlepszy okres na gre w piłkę , a zmarnowany na wakacje dla piłkarzy .

Acima napisał(a):Wyświetl post
Jednak mimo wszystko w Niemczech klimat jest bardziej łagodny.
No tak , gdy u nas jest w nocy -12 , u nich jest -9 . Nie ma tak wielkich różnic jak np między Polską a Hiszpanią czy Włochami , gdzie jednak też się zdarza okazyjnie śnieg .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.02.2011 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując