Cytat:
|
Po co odpoczywać w wakację jak można zakończyć ligę 31 maja . 2 tygodnie przerwy , małe zgrupowanie i start z ligą 1 lipca . Lepiej by było zmienić system na wiosna - jesień . ale to już wymaga wielu zmian
|
Jeżeli będzie tak, jak FIFA ostatnio proponuje, to nie będzie to miało znaczenia, bo wszystkie ligi będą miały tę samą jedną długą przerwę zimą i tylko pucharowcy będą grać

(przypominam, że chodzi o to, by ligi grały od gdzieś marca do gdzieś października bez żadnej przerwy pomiędzy rundami, a wszystkie mecze pucharowe / międzynarodowe / mundial miałyby być późną jesienią, zimą i wczesną wiosną).