Wyświetl pojedynczy post
Dr.Joint
Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 20.02.2011, 19:57
Nie powiedziałem że jest możliwość zarezerwowania biletów, przytoczyłem tylko słowa pani kasjerki, a to że ktos nie umie czytać ze zrozumieniem, to juz inna bajka. Co mdo ilosci na G, na młyn chodzą ludzie "stali" . Reszta sektorów to , nie obrażając innych prawidziwych kibiców, "kibice" żądni sukcesu. Przyjdą na mecz , bo przeciwnik aktrakcyjny lub ostatnio nasi wygrywali. Na G tego nie bedzie, nikumu sie pieniedzy tracic nie bedzie chciało. I to jest +
Odpowiedz cytując