Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17394
Stary 20.02.2011, 19:33
PiotrG - widać, że wiesz o czym piszesz i znasz się na tym trochę. W takim razie wytłumacz mi dlaczego na Legii główną trybunę robi się od podstaw krócej niż u nas wykańcza już zbudowaną Czy nikt tego nie może wytknąć miastu? Nie mówię już o tym że główna trybuna Legii z zewnątrz i wewnątrz naszą po prostu wyprzedza o kilka epok...
Odpowiedz cytując