PiotrG - widać, że wiesz o czym piszesz i znasz się na tym trochę. W takim razie wytłumacz mi dlaczego na Legii główną trybunę robi się od podstaw krócej niż u nas wykańcza już zbudowaną

Czy nikt tego nie może wytknąć miastu? Nie mówię już o tym że główna trybuna Legii z zewnątrz i wewnątrz naszą po prostu wyprzedza o kilka epok...