Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9346
Stary 20.02.2011, 19:27
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A kogo zastapi w Wisle

Meliksona,Gargule,Jirsaka,Wilk czy Sobolewskiego szanse ma ogromne...
Jirsak i Garguła nic obecnie nie grają, więc szanse ma całkiem spore. Chyba, że w/wym. dwójka ma grać tylko dlatego, że jest bardziej "markowa", wtedy faktycznie nie mam pytań...
Nie twierdzę, że Mączyński na pewno będzie lepszy, ale nie ma też co przesadzać, że jego (potencjalna) konkurencja prezentuje jakiś niebotyczny poziom.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.02.2011 o godz. 19:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując