Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4051
Stary 20.02.2011, 19:11
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
Jak druzyna grająca o mistrza szanujacej sie ligi może nie mieć drugiego napastnika?
A Małecki to to nie napastnik? Moim zdaniem Mały gdy będzie wystawiany w ataku spokojnie zastąpi Brożka i strzeli te 6-8 bramek na rundę. Wcześniej nie miał za bardzo jak się pokazać bo cała gra była układana pod Brozialdo.
Odpowiedz cytując