prezes85 napisał(a):

|
Jak druzyna grająca o mistrza szanujacej sie ligi może nie mieć drugiego napastnika?
|
A Małecki to to nie napastnik? Moim zdaniem Mały gdy będzie wystawiany w ataku spokojnie zastąpi Brożka i strzeli te 6-8 bramek na rundę. Wcześniej nie miał za bardzo jak się pokazać bo cała gra była układana pod Brozialdo.