Sorry, nie róbcie sobie już jaj i nie prowokujcie nie potrzebnych dyskusji. Jak będzie dobrze grał i zostawiał serce na boisku na pewno zostanie doceniony w postaci braw czy skandowania jego nazwiska ale na to też trzeba zasłużyć.
Jestem dużym zwolennikiem tego transferu i wierzę że on się sprawdzi jednak bez przesady. Pokasujcie te posty bo śmiech na sali.
To tak samo jakby, któryś z nas poprosił kibiców Trabzonu o to aby po skandowali nazwisko Brożka bo dobrze u nas grał,
Bierność adminów na tym forum czasami mnie przeraża.