Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9344
Stary 20.02.2011, 18:28
Sorry, nie róbcie sobie już jaj i nie prowokujcie nie potrzebnych dyskusji. Jak będzie dobrze grał i zostawiał serce na boisku na pewno zostanie doceniony w postaci braw czy skandowania jego nazwiska ale na to też trzeba zasłużyć.

Jestem dużym zwolennikiem tego transferu i wierzę że on się sprawdzi jednak bez przesady. Pokasujcie te posty bo śmiech na sali.
To tak samo jakby, któryś z nas poprosił kibiców Trabzonu o to aby po skandowali nazwisko Brożka bo dobrze u nas grał,

Bierność adminów na tym forum czasami mnie przeraża.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 20.02.2011 o godz. 23:33.
Odpowiedz cytując