Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2466
Stary 20.02.2011, 18:22
Nie wiem czy są mocniejsi, pytanie jak się inne zespoły zaprezentują. Na razie nie mam zamiaru sobie odbierać nadziei Natomiast jeśli to są te 2 najmocniejsze to mam pewne obawy jeśli chodzi o wymienione mecze
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.02.2011 o godz. 18:24.
..
Odpowiedz cytując