Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
2466
20.02.2011, 18:22
Nie wiem czy są mocniejsi, pytanie jak się inne zespoły zaprezentują. Na razie nie mam zamiaru sobie odbierać nadziei
Natomiast jeśli to są te 2 najmocniejsze to mam pewne obawy jeśli chodzi o wymienione mecze
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.02.2011 o godz. 18:24.
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik