|
Na takie przyśpiewki o zawodniku trzeba sobie zasłużyć, to tak jakby każdy zawodnik przychodził do nas i mielibyśmy go pozdrawiać na starcie. Gdy pokaże to że zasługuje na grę to myślę że samo to przyjdzie. Gdy Maaskant wprowadzi nas do LM to na trybunach pierwsi będziemy wychwalać jego nazwisko.
|