Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Telus
Senior Member
Od: 12.2006
Offline
#
8122
20.02.2011, 17:18
odbiegając trochę od tematu wyobrażam sobie minę Stevena G próbującego no-look-passa do Luisa S na boisku Amici, jeśli ta oczywiście przejdzie Bragę.
Telus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Telus
Znajdź inne posty napisane przez Telus