|
Sadlok z Jodłowcem grają dziś napawdę bardzo dobrze. Jeśli Rudnevs sobie przy nich nie pograł to strach myśleć co zrobią z gorszymi od niego napastnikami.
Kiełb to płaczek i to jest największy problem tego zawodnika. Jest zbyt delikatny, a Peszko przy nim to był prawdziwy czołg.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 20.02.2011 o godz. 17:10.
|