Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8118
Stary 20.02.2011, 17:07
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie jeszcze się nawet pierwszy mecz nie skończył, więc mają szanse. Brakuje jednak przebojowego skrzydłowego, bo Kiełb to nie jest jednak Peszko. Przynajmniej na razie.
Kiełb nie jest za szybki, więc nigdy nie będzie grał na tym poziomie co Peszko na skrzydle.
Odpowiedz cytując