rabi86 napisał(a):

|
Spokojnie jeszcze się nawet pierwszy mecz nie skończył, więc mają szanse. Brakuje jednak przebojowego skrzydłowego, bo Kiełb to nie jest jednak Peszko. Przynajmniej na razie.
|
Kiełb nie jest za szybki, więc nigdy nie będzie grał na tym poziomie co Peszko na skrzydle.