Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8114
Stary 20.02.2011, 17:00
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Nedzny mecz ale jak sie patrzy na Mierzejewskiego to ma sie wrazenie ze jest to mecz tego wlasnie zawodnika+10 bezrobotnych z lapanki pod dworcem a graja przeciwko 11 gornikom, ktorzy wlasnie zeszli z nocnej zmiany na grubie.
Czy ja wiem? Mierzejewski w tym meczu akurat zbyt wiele ciekawego nie pokazał, walczy jak wszyscy. Mi dużo bardziej podoba się Sadlok, cała masa czystych przechwytów, czasem w trudnych sytuacjach - z taką grą widzę go jako podstawowego środkowego obrońcę w kadrze, pytanie tylko czy jest on w stanie trzymać taką formę przez całą rundę. Dobrze uzupełnia go Jodłowiec.

Dla polskiej piłki źle by było, gdyby Lech nie był w następnym sezonie w gronie czterech reprezentantów Polski w europejskich pucharach, ale tak po prawdzie to czy Polonia, czy Jaga, czy Korona nie są zdecydowanie słabsze piłkarsko od Lecha i żal mi ich nie będzie. Szkoda tylko ich łatwych punktów w pierwszych fazach pucharowych, bo mieliby rozstawienie pewne.
Odpowiedz cytując