Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
19TSP95
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
637
20.02.2011, 16:41
nie co roku dochodzimy do ćwierćfinału PP trafiajac na taka drużyne i pomyśleć że niema wyjazdu na taki mecz. Masakra...
19TSP95
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19TSP95
Znajdź inne posty napisane przez 19TSP95