Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2463
Stary 20.02.2011, 16:15
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie mam polskiego windowsa

klawiaturę możesz mieć nawet hiszpańską , kwestia ustawień w systemie. Żadna filozofia


ps. nie wiem po co polskie drużyny przygotowują się w takich super warunkach za granicą , jak w Polsce przyjdzie im grać na betonie tak jak w Poznaniu
Odpowiedz cytując