saklak1906 napisał(a):

|
Nie mam polskiego windowsa
|
klawiaturę możesz mieć nawet hiszpańską , kwestia ustawień w systemie. Żadna filozofia
ps. nie wiem po co polskie drużyny przygotowują się w takich super warunkach za granicą , jak w Polsce przyjdzie im grać na betonie tak jak w Poznaniu