Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#736
Stary 20.02.2011, 16:15
To pokazuje że bardzo dobrze że w niedziele jest otwarte, dlatego że ludzie wtedy mają wolne w większości i mogą wtedy spokojnie zakupić, a że wszystkie zajęte kasy to tak było jak ja byłem w tygodniu też także widać nie idzie najgorzej to wszystko
Odpowiedz cytując