Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
736
20.02.2011, 16:15
To pokazuje że bardzo dobrze że w niedziele jest otwarte, dlatego że ludzie wtedy mają wolne w większości i mogą wtedy spokojnie zakupić, a że wszystkie zajęte kasy to tak było jak ja byłem w tygodniu też także widać nie idzie najgorzej to wszystko
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325