Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4047
Stary 20.02.2011, 16:12
Nie krytykowałem drużyny po meczach z Norwegami ani nie krytykuje teraz. Jesteśmy słabi od ostatnich 5 lat i tyle. Lech czy Polonia na papierze maja lepsze składy. Legia jeśli wypali ten Czech też jest lepsza. Jeśli nie wygramy pierwszych 5 meczów ze słabymi rywalami i nie bedzie mieć farta jak w poprzedniej rundzie z druzynami mocnymi to załapiemy sie co najwyzej na lige europejska.

Owszem Melikson czy Genkov fajne transfery, ale to są uzupełnienia po ubytkach z dawnych (Szymkowiak) i ostatnich lat (Brożek). Jak druzyna grająca o mistrza szanujacej sie ligi może nie mieć praego i lewego obrońcy czy drugiego napastnika?
Odpowiedz cytując