Oto prośba kibica Hapoelu Beer-Sheva, dotycząca Maora Meliksona :
Cytat:
I have a small sugestion
in the first game u and your friends can organize your fans to sing Maor the song we sang for him
it's very simple
OYOYOYOYOYOY , small stop and then call his name M-A-O-R M-E-L-I-K-S-O-N
he will be shocked and also pleased
let us know
good luck
|
Może byłoby to ciekawe rozwiązanie, a na pewno Maorowi byłoby bardzo miło..
Dopytałem się o linię melodyczną, może warto byłoby spróbować.