Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9338
Stary 20.02.2011, 16:04
Oto prośba kibica Hapoelu Beer-Sheva, dotycząca Maora Meliksona :
Cytat:
I have a small sugestion

in the first game u and your friends can organize your fans to sing Maor the song we sang for him

it's very simple
OYOYOYOYOYOY , small stop and then call his name M-A-O-R M-E-L-I-K-S-O-N

he will be shocked and also pleased

let us know
good luck
Może byłoby to ciekawe rozwiązanie, a na pewno Maorowi byłoby bardzo miło..

Dopytałem się o linię melodyczną, może warto byłoby spróbować.
Ostatnio edytowane przez rafalek : 20.02.2011 o godz. 16:07.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując