sorin320 napisał(a):

Tak tak... juz ci za przeproszeniem ch*j stanoł, przestańcie sie podniecać, nie widze zadnego miodzia w tej akcji, ba powiem wiecej, jak to jest miodzio to nawet wojtas łobodziński gra cały ól.
Spokojnie, bez przesady bo możecie być szybko sprowadzeni na ziemię jak zobaczymy naszych w meczach z arką na przykład. Oby było dobrze ale nie ma zadnej pewności tylko przeczówania po filmikach z youtube z meczu z kelnerami.
|
Ojej mi nie stanął ch*j może tobie (Stanoł) jak napisałeś tego posta

po za tym nie musisz się chwalić
Nawet trochę optymizmu nie można wnieść bo od razu ktoś się przy.......i.
