Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4044
Stary 20.02.2011, 16:00
sorin320 napisał(a):Wyświetl post
Tak tak... juz ci za przeproszeniem ch*j stanoł, przestańcie sie podniecać, nie widze zadnego miodzia w tej akcji, ba powiem wiecej, jak to jest miodzio to nawet wojtas łobodziński gra cały ól.

Spokojnie, bez przesady bo możecie być szybko sprowadzeni na ziemię jak zobaczymy naszych w meczach z arką na przykład. Oby było dobrze ale nie ma zadnej pewności tylko przeczówania po filmikach z youtube z meczu z kelnerami.
Ojej mi nie stanął ch*j może tobie (Stanoł) jak napisałeś tego posta po za tym nie musisz się chwalić

Nawet trochę optymizmu nie można wnieść bo od razu ktoś się przy.......i.
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 20.02.2011 o godz. 16:03.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując