Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
20895
20.02.2011, 15:36
hrabia raczej to nie przejdzie, ale wyjdzie podczas sezonu jak bardzo to będą sprawdzali
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325