|
Oberwału się bo nie można ocenić drużyny na podstawie skrótu meczu sprawingowego...tak samo Ci którzy wypowiadają się pozytywnie że idziemy na mistrza itp powinni się wstrzymać z oceną. Zagramy mecz z Arką, kilka następnych meczów to będziemy świętować i się podniecać albo narzekać. Poczekajmy ;P
|