Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
 
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4035
Stary 20.02.2011, 15:13
Oberwału się bo nie można ocenić drużyny na podstawie skrótu meczu sprawingowego...tak samo Ci którzy wypowiadają się pozytywnie że idziemy na mistrza itp powinni się wstrzymać z oceną. Zagramy mecz z Arką, kilka następnych meczów to będziemy świętować i się podniecać albo narzekać. Poczekajmy ;P
Odpowiedz cytując