Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4034
Stary 20.02.2011, 15:11
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
No no no EKSPERT ! z prawdziwego zdarzenia Oceniać drużynę po parunastu minutach Szacun.
ciekawe że na 2 stronach wszyscy oceniają drużynę czy tam poszczególnych zawodników na podstawie skrótu, ale oberwało się jednej osobie która akurat wyraziła się dość negatywnie

jestem raczej pozytywnie nastawiony po obejrzeniu skrótów , ale nasza gra obronna pozostawia dużo do życzenia . szczególnie bocznych obrońców .
Odpowiedz cytując