ciekawe że na 2 stronach wszyscy oceniają drużynę czy tam poszczególnych zawodników na podstawie skrótu, ale oberwało się jednej osobie która akurat wyraziła się dość negatywnie
jestem raczej pozytywnie nastawiony po obejrzeniu skrótów , ale nasza gra obronna pozostawia dużo do życzenia . szczególnie bocznych obrońców .