Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
hrabia
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Imperium Ugorek
Offline
#
20894
20.02.2011, 15:10
hrabia
napisał(a):
jak bedzie z karnetami w tej rundzie ?
Tzn bedzie mogla wejsc na karnet inna osoba ?
podbijam ...
To nie moje są słowa
To legenda ludowa
http://www.zksunia.tarnow.pl/gfx/za-darmo.jpg
hrabia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hrabia
Znajdź inne posty napisane przez hrabia