Wyświetl pojedynczy post
hrabia
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Imperium Ugorek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20894
Stary 20.02.2011, 15:10
hrabia napisał(a):Wyświetl post
jak bedzie z karnetami w tej rundzie ?

Tzn bedzie mogla wejsc na karnet inna osoba ?
podbijam ...
To nie moje są słowa
To legenda ludowa





http://www.zksunia.tarnow.pl/gfx/za-darmo.jpg
Odpowiedz cytując