|
To forum nie jest ewenementem jeśli chodzi o zmianę nastrojów kibicowskich z dnia na dzień - niczym sinusoida. Wystarczyłoby trochę więcej dystansu i chwila zastanowienia, a tak publika się niepotrzebnie nakręca.
Za pół godziny mecz dwóch moim zdaniem najmocniejszych zespołów w lidze. Zobaczymy co pokaże Muraś po powrocie do Polski i jak wyglądają nowe nabytki w Disco. Jeśli Amica dostanie bęcki to bardzo możliwe, że odpuści sobie rewanż i skupi się na lidze, która zostanie ostatnią szansą na grę w pucharach. Jeśli nie zagrają w pucharach to cała konstelacja gwiazd w tydzień się zawinie do mocniejszych lig.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 20.02.2011 o godz. 15:09.
|