Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2457
Stary 20.02.2011, 15:03
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A potem za polowe tej kwoty Lewego sprzedali. Robia z siebie debili i tylko tyle, jak by to bylo prawda to by Go juz nie bylo w Amice.

Ich prezes to niezle ziolo musi jarac, albo poprostu debil ale po ostatnich zalach ze im Polonia podbila cene i to jest nie fer to jestem za druga opcja.
Można by powiedzieć, że jedno drugiego nie wyklucza, ale o tym każdy wie. Te żale to nie wylewał czasem Pogorzelczyk Faktem jednak się stało, że poszło to w świat i najzwyczajniej w świecie zrobił z siebie błazna wypowiadając się w taki sposób o "niecnych" zagrywkach Polonii, która zmusiła Lecha to sięgnięcia głębiej do kieszeni. Być może w kieszeniach mają pochowane jadowite węże, które kąsają za wydanie zbyt dużej kasy

PS. Polskie znaki w postach byłby mile widziane oraz nie "fer" tylko "fair" jeśli już chcesz się posługiwać obcymi wyrazami. Sorki za wywód, ale takie coś potrafi drażnić.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 20.02.2011 o godz. 15:06.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując