saklak1906 napisał(a):

A potem za polowe tej kwoty Lewego sprzedali. Robia z siebie debili i tylko tyle, jak by to bylo prawda to by Go juz nie bylo w Amice.
Ich prezes to niezle ziolo musi jarac, albo poprostu debil ale po ostatnich zalach ze im Polonia podbila cene i to jest nie fer to jestem za druga opcja.
|
Można by powiedzieć, że jedno drugiego nie wyklucza, ale o tym każdy wie. Te żale to nie wylewał czasem Pogorzelczyk

Faktem jednak się stało, że poszło to w świat i najzwyczajniej w świecie zrobił z siebie błazna wypowiadając się w taki sposób o "niecnych" zagrywkach Polonii, która zmusiła Lecha to sięgnięcia głębiej do kieszeni. Być może w kieszeniach mają pochowane jadowite węże, które kąsają za wydanie zbyt dużej kasy
PS. Polskie znaki w postach byłby mile widziane

oraz nie "fer" tylko "fair" jeśli już chcesz się posługiwać obcymi wyrazami. Sorki za wywód, ale takie coś potrafi drażnić.