Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2455
Stary 20.02.2011, 14:52
Titto napisał(a):Wyświetl post
Wg. Interii Fulham zaoferował Ami... Lechowi 7 mln. euro za Rudnevsa...
http://sport.interia.pl/raport/lech-...go-asa,1599670
7 mln. euro za niego to chyba lekka przesada.
Chyba, że to jakiś wymysł Kołtonia

Nikt nie da więcej za gracza na naszej beznadziejnej ligi więcej niż 5 mln [ ale i tak to frajerzy z naszego punktu widzenia ] Realnie patrząc wartość najlepszych zawodników z Polskiej Ligi jest nie większa niż 3-3,5 mln euro. Gdyby naprawdę była oferta na 7 baniek Rudnevsa w Poznaniu już by nie było. Także bajdurzenie o tym, że napastników by brakło to zwykła ściema, bo taka kasa to praktycznie 50% ich budżetu jak nie lepiej.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując