Titto napisał(a):

Nikt nie da więcej za gracza na naszej beznadziejnej ligi więcej niż 5 mln [ ale i tak to frajerzy z naszego punktu widzenia ] Realnie patrząc wartość najlepszych zawodników z Polskiej Ligi jest nie większa niż 3-3,5 mln euro. Gdyby naprawdę była oferta na 7 baniek Rudnevsa w Poznaniu już by nie było. Także bajdurzenie o tym, że napastników by brakło to zwykła ściema, bo taka kasa to praktycznie 50% ich budżetu jak nie lepiej.