Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4031
Stary 20.02.2011, 14:51
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
Ja oglądałem wszystkie dostępne skróty z meczów, więc to dużo więcej niż 7 minut. W dodatku są to skróty najciekawszych sytuacji a nie potrafimy sklecić paru dokładnych podań.
Wszytskie zespoły łącznie z tymi jak tu wyżej czytam słabiakami miały sytuacje sam na sam z naszym bramkarzem.
Znów będziemy się odbijąć od muru druzyn z ekstraklasy i nadziewać się na kontry. A jak ktoś nas zaatakuje pressingiem w pucharach przyszlorocznych to bedzie kolejna porażka.

Nie mówie ze mistrza nie zdobędziemy, bo liga jest strasznie słaba, a Lech Poznań jest bardzo daleko.
A ja patrząc na skróty zobaczyłem, że piłkarze wspaniale opanowali triki Mocą. Swoimi umysłami wpłynęli na decyzje przeciwników i stąd zrodziły się akcje dla Wisły.
To wspaniała wiadomość, bo jeżeli trochę jeszcze popracują, to będziemy mogli opanować kibiców rywala!
Odpowiedz cytując